Friday, March 22, 2019

FASHION WEEK

Pakti i Prespës, takim i fshehtë Cipras-Kamenos

Kryeministri grek Aleksis Cipras dhe partneri i koalicionit Panos Kamenos një ditë më pare kanë zhvilluar takim të fshehtë, raportojë mediat greke. Sipas gazetës...

GADGET WORLD

BEST Smartphones

DON'T MISS

POPULAR VIDEO

Taipi firmos për Skënderbeun

20 Janar 2019 / 10:55Shqiprim Taipi tani më edhe zyrtarisht është futbollist i Skënderbeut, bën të ditur klubi korçar përmes faqes zyrtare. “Mesfushori...

HOLIDAY RECEPIES

EVEN MORE NEWS