Reali fiton ndaj Gironas, Ronaldo shënon poker

Real Madridi ka fituar ndaj Gironas.‘Los Blancos’ fituan ndaj Gironas me rezultatin 6-3, shkruan GazetaBlicRonaldo (4), Vazquez dhe Bale shënuan për Real Madridin, ndërsa Stuani (2) dhe Juanpe shënuan për Gironan.
Pas këtij takimit, Reali ndodhet në vendin e tretë me 60, kurse Girona pozicionohet e 7’ta me 43 pikë./GazetaBlic/

Loading...