Rita Ora në festën e pas Oskarit një yll i vërtetë

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora është vënë në qëndër të vëmëndjes në festën e Vanity Fair Oscar 2019.

Këngëtarja është shfaqur e veshur me një fustant të zi transparent dhe me dantella të Alexander McQueen.

Si gjithmonë dhe këtë herë  Rita ka ditur të tërheqë vëmëndjen e të gjithëve.

Image

ImageImage