Rita Ora tregon format perfekte në Sardenja të Italisë (Foto)

Këngëtarja nga Kosova me famë botërore, Rita Ora po shijon pushimet në Sardenja të Italisë.

Ajo është fotografuar në një jaht së bashku me të dashurin e saj, Andrew Watt dhe miqtë e tyre.

Ylli i muzikës, e njohur edhe shijet e saj në modë, dukej shumë tërheqëse e veshur me bodysuit shumëngjyrësh.

Bukuroshja shqiptare ka vënë në pah format e saj trupore perfekte ndërsa relaksohej në det.