Ronaldo hedh të dashurën nga jahti

Pushimet e Cristiano Ronaldos dhe Georgina Rodriguez duket se nuk kanë fund.

Pas Italisë, çifti u fotografua në Ibiza, duke kaluar një ditë relaksuese në jahtin luksoz. Futbollisti 33-vjeçar është fotografuar teksa shtynte të dashurën 24-vjeçare në det.

Ata duken më të lumtur se kurrë nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Modeluesja 24 vjeçe është në super formë vetëm pak kohë pas lindjes së vajzës.