Ronela Hajati ‘djeg’ rrjetin, pozon komplet e zhveshur!

Ronela Hajati është njëra prej këngëtareve, që përveç angazhimit në muzikë shpesh realizon edhe fotosesione të ndryshme.

Së fundmi e ka publikuar një foto ku shihet nudo në pjesën e sipërme, ndërsa është kthyer prapa, ku ka treguar edhe të pasmet bombastike.Pranë imazhit nuk ka shkruar asgjë, mirëpo pëlqimet nga ndjekësit ishin të shumta.

‘Do ta luj’ titullohet projekti i fundit muzikor, në të cilin ajo duket po ashtu joshëse dhe me stil të veçantë.