Rrëzohet keq Elvana Gjata, ja çfarë fustani kishte të veshur!

Këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar një video në rrjetin social “Facebook’, në të cilin shihet se ka krijuar ‘UPS-in’, më të madh kohëve të fundit.

Duke bërë një ecje prej modelje e veshur me një fustan të bardhë i tëri me shkëlqim, Elvana rrëshqet dhe rrëzohet keq, shkruan “Zëri.Info”.

© zëri.info