Shikoni çfarë i bën Baloteli stjuardesës në aeroplan

Mario Baloteli e ka të pamundur të qëndrojë larg vëmendjes.

Ai njihet nga të gjithë si një futbollist problematik dhe që herë pas here e tepron edhe me sjelljet e tij.

Së fundmi, sulmuesi italian ka postuar një video në profilin e tij “Instagram” ku shihet në avion me shokët e skuadrës teksa udhëtonin në transfertën e Nimes.

Futbollisti shihet duke bërë shaka me shokët e skuadrës dhe në atë moment kalon para tyre stjuardesa, ndërkohë Baloteli nuk nguron t’ja drejtojë kamerën nga të pasmet.

Video ka marrë shumë reagime dhe u shpërndarë me shpejtësi në internet.