Shkëndije Mujaj xhiron veten duke i dridhur para pasqyrës

Shkëndije Mujaj njihet për paraqitjet e saj provokuese në rrjete sociale

Ajo është një nga emrat më të lakuar në shtypin rozë, ku nuk heziton aspak të tundojë rrjetin me postimet që bën.

Në Instagram, ajo ka publikuar një video ku shihet me të zeza, ndërsa në fokus ka të pasmet bombastike të cilat nuk heziton aspak t’i shfaqë për ndjekësit e saj të cilët janë të shumtë.

Shkëndije Mujaj po kalon ditë relaksi në Dubai, ku dhe herë pas here po publikon fotografi e video të ndryshme.