Shokohet Kroacia: Shqiptari kapet duke vozitur me shpejtësi prej 292 km në orë(FOTO)

Të shtunen pasdite, policia rrugore në Kroaci nuk po u besonte syve. Drejtuesi i një veture me targa te Shkupit po e ngiste makinen e tij me nje shpejtsi marramendëse edhe atë me 292 kilometra në orë.

Zyrtarët thane se e ndaluan shoferin nga Maqedonia dhe i vunë një gjobë prej 500 euro. Jo vetëm kaq, ndaj tij është ngritur edhe një padi.

Loading...