SHQIPËRIA MPOSHTET NË “ELBASAN ARENA” (VIDEO)

Kombëtarja e Shqipërisë ka humbur ndeshjen miqësore ndaj Norvegjisë me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e zhvilluar në Elbasan Arena.

Shqipëria u mundua të dal pak në sulm, por pa pasur sukses ta organizojë një aksion të rrezikshëm dhe kombëtaret shkuan në pushim pa gola.

Video e golit dhe raporti i plotë

Loading...