S’ka dyshime, publikohet fotoja më joshëse e Françeska Jaces nga pishina, të pasmet e saj…

Françeska Jaçe sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale ndez imagjinatën e gjinisë mashkullore.

Në çdo postim të saj tërheq vëmendjen e publikut pasi ndan imazhe të ndryshme dhe mjaft provokuese, shkruan lajmi net.

E tillë është edhe kjo e fundit gjersa shfaqet nga pishina e që lirshëm mund të thuhet se me këto linja trupore bombastike nuk lë vend as për imagjinatë.

Jaçe sa përflitet për format trupore po edhe aq komentohet për lidhjet e dashurisë që bën bujë në media.

jace

Loading...