Skena e tmerrshme në Brazil, lojtari rreh me grushte kapësin e topave (VIDEO)

Jefferson Reis, ojtari i skuadrës braziliane Operairo është kthyer në protagonist kur është përfshirë në një incident të turpshëm në ndeshjen mes Oprario MS dhe Comercial MS. Ai ka sulmuar kapësin e topave pasi festoi golin e shënuar.