Friday, September 21, 2018

SPORT

CR7 e nis me karton të kuq debutimin në Champions League...

Juventusi e ka nisur në mënyrën më të keqe të mundshme kampanjën e re në Champions League.Dhe krejt kjo për shkak të Cristiano Ronaldos....

Gattuso: Duhet të përmirësohemi, por nuk premton koha

Milani e startoi kampionatin me një humbje 3-2 ndaj Napolit në “San Paolo”, ku shpërdoroi një avantazh të dyfishtë dhe lejoi skuadrën e Ancelottit...

SHOWBIZ

LIFESTYLE

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com