Stresi fotografon nënën duke bërë namaz (FOTO)

Stresi është një ndër reperët më të njohur shqiptar.

Ai është shumë aktiv në rrjete sociale përmes të cilave zbulon më të rejat rreth tij.

Së fundi, reperi ka postuar një fotografi në të cilën ka fokusuar nënën duke bërë namaz dhe iu lut Zotit për të.

“Zot bekoje nënën”, ka qenë mbishkrimi që reperi i la fotografisë, ndërsa duket se është shumë i lidhur me të.

“Sa her e don”, titullohet projekti i fundit nga Stresi në duet me Anxhelo Kocin dhe Flor Bann.