Thursday, May 23, 2019
Etiketimet Trradhtia

Etiketim: Trradhtia

TE NDRYSHME

Sekretari i NATO-s Stoltenberg viziton Shkupin

Sekretari Gjeneral i NATO-s, Jens Stoltenberg dhe Këshilli Veriatlantik me 2 dh 3 qershor do të vizitojnë Republikën e Maqedonisë së Veriut. Stoltenberg dhe...