Tallet rusja super seksi, krahasohet me Kim Kardashianin (FOTO)

Anastasia Kvitko, 22 vjeçe nga Kaliningrad-i, është në qendër të ngacmimeve të 5.4 milionë ndjekësve të saj në rrjetet sociale, pasi publikoi një fotografi, ku fansat mendojnë se ajo ka shtuar peshë. “Xhinset e veshura janë të çara në kofshë dhe të ngushta, e mishi i 22-vjeçares, duket si ai i një salsiçeje të zier”, shkruajnë komentuesit.