Tjetër pozë nudo nga Bleona Qereti!

Edhe imazhi i saj i fundit ishte poashtu i tillë dhe këngëtarja shqiptare riktheu sërish vëmendjen në drejtim të saj, shkruan lajmi.net

Bleona ka ‘djegur’ rrjetin me pozën lakuriq të cilën e ka shkëputur nga xhirimet.

‘I don’t need your love’ titullohet projekti fundit i saj muzikor, këngë kjo e cila u pëlqye mjaft shumë nga publiku.

Loading...