Tmerr në Maqedoni: Vajza 18 vjeçare rrëmbehet nga katër persona dhe më pas përdhunohet!

Katër burra kanë rrëmbyer një vajzë 18 vjeçare të mërkurën në mbrëmje dhe e çuan në një shtëpi në fshatin Buçim, Radovish, ku edhe u përdhunua, njofton policia.

Policia ka arrestuar të dyshuarin S.S. (30) nga fshati Buçim dhe pas pastrimit të plotë të çështjes kundër tij do të ngrejë padi penale, përcjell Antpress

Ngjarja fatkeqe ndodhi të mërkurën kur i akuzauri S.S. së bashku me tre persona të tjerë të panjohur, me forcë e morrën vajzën 18-vjeçare në automjet dhe e çoi në shtëpinë e vëllait S.S.. në fshatin Bucim.

Sipas denoncimit të vajzës, S.S.e ka përdhunuar atë.