Transformimi i Xhensilës në pamje në fokus të fansave (FOTO)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamjen e saj dhe atë mjaft drastik.

Pas pushimeve me Besin dhe Ajkën, Xhensila është shndërruar në bjonde.

Fotot pas këtij ndryshimi në pamje ajo i ka ndarë me ndjekësit në rrjetin social Instagram me ç’rast kanë vërshuar komentet, disa pro ndryshimit e të tjerë jo dhe aq.

Po juve, si ju duket? /Prive.al