“Unë e shkreta!” Pse po vuan Marina Vjollca? (FOTO)

Ditët e fundit, moderatorja Marina Vjollca ka qenë në qendër të mediave, për shkak të emisionit të ri që thuhet se do të nis TV Klan.

Pritet që bukuroshja të shfaqet në krah të Bes Kallakut dhe Olsi Bylykut.

Nga ana tjetër, Marina është dhe shumë kative në rrjetet sociale. Ajo publikon shpesh foto, por edhe komenton herë pas here tek të tjerët.

Së fundmi, moderatorja i ka komentuar motrës së saj, Luanës, e cila ndodhet me pushime në Monte Carlo.

‘Vuaj ketu une e shkreta. Bllok e ke’, shkruan Marina, shoqëruar me një emoji të mërzitur.

Mesa duket Vjollca njen një ‘xhelozi’ për të motrën, si në çdo familje.