United merr vendimin e ri për Ronaldon

Portugezi mund të kthehet në “Old Tradford”.Manchester United nuk dorëzohet për Cristiano Ronaldon.Anglezët e kanë gati ofertën për të. Sipas “Diario Gol”, United do të dërgojë në verë ofertën pë portugezin.

Opsion për të janë edhe Kina dhe SHBA-të.