Vajza e re hi.dhet nga kati i 8 i pallatit

Një ngjarje e rë.ndë ka ndodhur pasditen e kësaj të premteje në Tiranë. Sipas News 24 një vajzë e re është he.dhur nga kati i 8-të i pallatit në zonën e Unazës së Re. Mësohet se policia dhe ambulanca kanë mbërritur menjëherë në vendn.gjarje.