Vajza në foto sot është ndër emrat më të komentuar të shoubizit

Këngëtaren e njohur e ka kapluar nostalgjia.
Këngëtaren e njohur, BabyG duket se e ka kapluar nostalgjia e kohës kur ishte fëmijë, andaj ka publikuar një fotografi të shkëputur nga arkiva, shkruan lajmi.net.Fotografia shihet se është realizuar në kohën kur ajo ishte fëmijë dhe në shikim të parë në sytë e saj vihet re se është pikërisht Gordana Kingji në të.
Çfarë vihet tjetër re në këtë imazh është se BabyG shihet e veshur me shumë stil dhe nuk kanë munguar vathët si dekore.