Vardari prezantoi brazilianin Rodrigez

Skuadra e Vardarit sot ka prezantuar përforcimin e parë të angazhuar në merkaton e janarit. Bëhet fjalë për brazilianin Leovigildo Zhunior Reis Rodrigez. Zhunior dhe Vardari kanë firmosur kontratë një vjeçare me mundësi të vazhdimit të bashkëpunimit. Ai tek Vardari vjen nga skuadra e Makedonija Gj.P