Vardy “Superman” (VIDEO)

Sulmuesi i skuadrës së Leicester Jamie Vardy, ishte shumë i disponuar për stërvitje ashtu që në stërvitje kishte ardhur i veshur si Superman. Ai testoi durimin e trajnerit Claude Puel. Ai kishte bërë një pritë për trajnerin dhe disa bashkë futbollist.