Veshja e Leonora Jakupit ka çmim marramendës, ja sa i kushtoi

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi shquhet si njëra nga artistet më elegante dhe me plot stil.

Këtë verë siç duket Jakupi ka zgjedhur të pushojë pasi nuk ka publikuar asnjë projekt të ri muzikor, shkruan lajmi net.

Ajo sot është pritur në takim nga kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i cili i premtoi këngëtares kthimin e eshtrave të babait të saj në vendlindje.

Çka tërhoqi vëmendjen e mediave ishte veshja e Jakupit, fustani i thjeshtë e padyshim se edhe çanta e firmës Channel. Ky fustan i Norës kushton vetëm 70 euro por që çanta Channel ka një çmim marramendës, afro 4480 euro sipas faqes ‘What they wearin’.