Vështrim vrastar dhe linja trupore torturuese, Françeska Jaçe godet pa mëshirë

Modelja Françeska Jaçe nuk e ka në plan të ndalë provokimet.

Pozat e saj të fundit tregojnë anën e saj më të mirë. Ish banorja e Big Brothër shfaqet në bikini dhe format e saj trupore nuk kanë të sharë.

Vera është peridha më e preferuar e Françit, pasi publikimet sexy nuk kanë mbarim.

Image

© zëri.info