Vetëm në bikini të bardha, kështu po relaksohet sot Arta Nitaj

Arta Nitajështë njëra nga aktoret më të dashhura për publikun, shkruan Sovrani.info.

Bukurosshja nuk i harron asnjëherë fansat e saj të cilëve iu shpalosë momente nga përditshmëria e saj. Kështu ka vepruar edhe sot teksa e shtrirë dhe e veshru me bikini të bardha po shijon momente relaksi. /Sovrani.info/

untitled