Vetura super-lekusoze e Ermal Fejzullahut do ju lë ‘pa fjalë

Konsiderohet si ndër artistët më fitimprurës në estradën tonë.

Ermal Fejzullahu njihet për angazhimet e tij të shumta në muzikë, i cili brenda muajit të fundit ka sjellë 2 bashkëpunime të reja, shkruan Kosovarja.

Agjendë të ngjeshur me koncerte dhe mbrëmje muzikore, si duket Ermalit po i shpaguhet mirë profesioni i tij. Në rrjetin social Instagram ai ka publikuar disa pamje duke vozitur makinën e tij.

Si duket Ermali ka blerë makinë të re. Por jo çfarëdo makine. Sot ai e ka publikuar imazhin e makinës së tij super-luksoze të parkuar, ku siç duket po e ruan si sytë e ballit. Ja pamjet e makinës luksoze të Ermal Fejzullahut.

vetermaliy

 

Loading...