Video/ Alba Hoxha publikon videon me kërcim provokues, por ja çfarë i bë shoqja….

Balerina e njohur Alba Hoxha është një ndër femrat më të ndjekura dhe më të përfolura kohët e fundit, veçanërisht për lajmet lidhur me Albi Nakon.

Alba është shumë aktive në rrjetet sociale duke postuar foto edhe video nga e përditshmja e saj. Ditën e sotme ajo ka publikuar një video duke kërcyer nën ritmin e këngës së Elvana Gjatës, por një mikeshë vjen edhe e hedh në pishinë. Të gjithë e kemi bërë këtë veprim të paktën një herë në jetë si shaka mes miqsh kur kemi qenë në pishinë. Por shpresojmë që Albës të mos i ketë ngelur hatri.


360grade.al