VIDEO/ Hedhja e këtij çifti në ujë po bën xhiron e botës

Syri i Lapsit

947

Të shkosh në pushime me partnerin është normale gjatë verës.

Pushime, aventura në plazh dhe ujë…

Por ka nga ata çifte që nuk ndahen asnjëherë.

Edhe kur hidhen në det.

Video më poshtë ka bërë xhiron e botës. ©LAPSI.al

Loading...