VIDEO/ Po i rrihnin ish-bashkëshorten në mes të rrugës, shikoni reagimin

Syri i Lapsit

3159

Kjo video është bërë në Turqi. Një persona ka qenë duke rrahur një grua në mes të rrugës. Por, për fatin e kësaj të fundit, aty ka kaluar ish-bashkëshorti i saj. Ai i është hedhur agresorit dhe e ka qëlluar me kokë.