(VIDEO) Vajzat përleshen me policinë jashtë klubit të natës

Në rrjetet sociale po qarkullon një video ku shfaqen disa vajza që konfliktohen me disa policë.

Raportohet se përplasja ka ndodhur në Gjilan, ku vajzat sapo kishin dalë nga një klub nate.

“Mbrëmë në qytetin e Gjilanit ka ndodhur kjo përleshje mes një grupi të vajzave dhe policisë në një diskotekë, vajzat ishin ardh nga diaspora”, thuhet në përshkrim e faqes Poeer Shqip që ka shpërndarë videon.

Loading...