Video/ Vjehrri puth me zor nusen në dasmë

Ky është momenti tronditës kur një burrë ka puthur me forcë nusen e djalit me të cilën po ecte në mes të sallës ku ndoheshin dasmorët.

Videoja u hodh në internet dhe në fare pak kohë bëri xhiron e rrjetin, ndërsa disa ditë më vonë kanë reaguar edhe familjarët e burrit, duke u shprehur se ai ishte i dehur dhe se i vjen keq për këtë incident të shëmtuar.

Kjo ngjarje raportohet të ketë ndodhur në Kinën juglindore.

<iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.liveleak.com/ll_embed?f=daf342664a72″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

Loading...