VIDEO+18/ Kap burrin me dashnoren në shtrat, reagimi i gruas ju lë pa fjalë

Pamje shokuese janë publikuar nga “Daily Mail” për një grua krejt të zhveshur e cila rrihet brutalisht nga bashkëshortja e dashnorit të saj pasi i kap të dy në shtëpi.

Ngjarja ka ndodhur në rajonin autonom Guangxi Zhuang në jug të Kinës. Sipas të njëjtave burime burri i saj kishte një lidhje jashtëmartesore prej disa kohësh.

Ajo që ka shkaktuar zemërimin më të madh të gruas së tij sjellja e dashnores në shtëpi. Ajo është rrahur jo vetëm nga gruaja, por edhe nga një i afërm i saj. E reja nuk lufton dhe vetëm përpiqet të mbrojë veten duke qarë. ©LAPSI.al

Gruaja kap burrin on Vidnews.

Loading...