Vijnë edhe disa pamje tjera nga dhoma e Adelinës dhe vogëlushit

E lumtur pa masë më ardhjen në jetë të djalit të cilin I lanë emrin Jon, shkruan Kosovarja.

Adelina u martua në dhjetor të vitit që lamë pas me avokatin maqedonas, ajo pas një kohë dha lajmin e bukur se është shtatzënë dhe prêt fëmijë të gjinisë mashkullore.

Para ditë para lindjes bëri festë të madhe, ku mblodhi shumë miq dhe të afërm. Festa vazhdon edhe më tej e këngëtares, mbrëmë ajo solli imazhe të shumta nga atmosfera ku tregoi gëzimin dhe emocionin që po e përcjell Adelinën.

E ajo sot ka ndarë një pjesë të dhomës ku është duke qëndruar me vogëlushin ku si duket janë pamje nga spitali. Të gjitha tullumbacet janë më ngjyrë të kaltër, pamje që të entuziazmojnë. /Kosovarja/