Vogëlushja në foto, sot repere e njohur shqiptare

A po e njihni vogëlushen në fotografi? Ajo është sot e njohur për publikun shqiptar madje është bërë nënë.

Bëhet fjalë për Gjirën – artisten e cila pati goxha sukses me projektet e saj muzikore por u shkëput nga muzika për pak kohë.

Artistja tashmë është bërë nënë pasi disa muaj më parë solli në jetë djalin e saj me emrin Mael.

Sidoqoftë, Gjira mbetet emër i njohur në industrinë e muzikës shqiptare dhe nuk dihet, mbase ajo do të rikthehet më e fuqishme pasi u bë nënë./Prive