Zbulohet kush është vajza që u fotografua me të brendshme në hotelin luksoz në Tiranë!

Para pak ditësh në rrjet qarkulloi një foto ku shfaqej një vajzë me të brendshme në dritaren e një hoteli luksoz në Tiranë dhe të gjithë ishin kuriozë të dinin se kush është vajza seksi që kishte lënë perden hapur.

jrt.jpg

 

Por tashmë është mësuar se vajza në foto është modelja shqiptare Emi Canaj dhe këtë ka vendosur ta tregojë vetë pasi ka postuar foto në rrjetin social Instagram duke pranuar këtë fakt.

rai.png

 

Përpara disa ditëve kjo gjë ka rënë në sy të kalimtarëve, të cilët nuk kanë nguruar t’i bëjnë foto duke shfrytëzuar momentin dhe duke e kthyer në një fenomen viral.