Zhvishet aktorja e njohur shqiptare (FOTO)

Anais Lika e njohur ndryshe si Anna Lika bie gjithmonë në sy për postimet e saj provokuese në rrjetet sociale.

Sidomos në këtë sezon veror aktorja herë pas here ka reklamuar linjat e saj me rroba të ndryshme banjoje.

Mirëpo sot i ka surprizuar të gjithë teksa ka pozuar topless. Anna shihet e veshur me një trupore plazhi, të cilën e ka ulur në pjesën e sipërme dhe ka mbuluar vetëm kokën e gjoksit me dy copa shalqi.

Aktorja s’është e para që pozon me shalqi, pasi ky i fundit mesa duket është bërë fruti i preferuar nëpër foto.

Pothuajse të gjitha femrat e showbizit shqiptar e kanë të paktën një foto me shalqi, dhe pse jo të gjitha topless.

Image