Zjarr në një banesë në Çair (FOTO)

Si pasojë e instalimit të vjetër elektrik, kaplohet nga zjarri një banesë në rrugën “Arhiepiskop Dositej “ në Çair, raporton Medial.mk.

Nuk ka viktima në njerëz, por ka vetëm dëme materiale dhe se zjarrfikësit kanë dalë menjëherë në terren. /Medial.mk/